zpět

Alfajiri Villas

Keňa

Alfajiri Villas patří k nejlepším vilám východního pobřeží Keni. Jsou zasasené do překrásných zahrad a poskytují nádherný výhled na Indický oceán.
Nachází se u Diani Beach, asi hodinu 
od letiště v Mombase. Pyšní se celosvětovými oceněními za poskytování nejlepších služeb.
Samozřejmostí je naprosté soukromí.

K dispozici jsou tři typy vil – Alfajiri Cliff Villa ve vzdušném karibském stylu, Garden Villa osobitém africkém stylu a Beach Villa s východoasijskými prvky.  Liší se polohou a velikostí, všechny však poskytují mimořádný luxus. Vybrat si můžete vilu pro 4 osoby stejně jako vilu se čtyřmi ložnicemi. Ke každé vile patří komorník a chůva, kteří budou dbát na splnění všech vašich přání.

Přední části vily dominuje prostorná veranda s ručně vyřezávánými a polštáři opatřenými pohovkami a bazén.  Součástí klimatizovaných pokojů je koupelna a sítě proti hmyzu.

Pokud si potrpíte na opravdu dobré jídlo, zde budete spokojeni. Místní kuchyně zpracovává čerstvé suroviny a nabízí hlavně čerstvé mořské plody - kraby, krevety, humry, chobotnice a mořské ryby od místních rybářů. Saláty a zelenina jsou dováženy denně z místních farem. Veškeré ovoce bylo ručně sklizeno v sadu Diani. V nabídce je široký výběr kvalitních vín z Jižní Afriky a Chile.

Méně než dvě minuty cesty od Alfajiri Cliff Villa se nachází 18jamkové golfové hřiště.

www.alfajirivillas.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum