zpět

Birkenhead House

JAR / Hermanus

Luxusní soukromý hotel a jedinečný dům na pobřeží Birkenhead House se nachází u zálivu Walker Bay, jen 90 minut od Kapského Města.

Záliv je nazván podle britské lodi, která se tu potopila v roce 1852. Birkenhead House stojí vysoko na útesech v Hermanu mezi horami na jedné straně a mořem na druhé. Jedinečná atmosféra plážového domu perfektně reflektuje nádheru místního pobřeží. Oblast je skutečným rájem pro pozorovatele velryb.

Hotel nabízí hostům 11 luxusních pokojů a suit. Všechny pokoje jsou stylově zařízené s citem pro detail a umístění v hotelu a mají úchvatný výhled na záliv, moře nebo hory. Pod domem se nacházejí dvě nejlepší pláže Hermanu.

Hosté mohou v okolí obdivovat bujné květinové království s neskutečnou druhovou rozmanitostí. Budete si moci vychutnat návštěvu vinice, zkusit mořský rybolov, zahrát si golf, vyjet si do přírody na koni nebo na kolech, vydat se na pozorování velryb, žraloků či ptáků.

V Birkenhead House se budete cítit plni života, omámeni čerstvým vzduchem, vynikajícím jídlem a nekonečnými výhledy na oceán.

Součástí hotelu je fitness, restaurace s renomovanými šéfkuchaři, dva bazény a dvě exkluzivní masážní místnosti.

www.birkenheadhouse.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum