zpět

Boulders Camp

Namibie / Wolwedans, rezervace NamibRand

Člen: Classic Safari Camps of Africa

Nejnovější přírůstek v kolekci Wolwedans s kapacitou pouze osmi hostů ve čtyřech prostorných stanech je nejexkluzivnějším kempem této oblasti.

Kemp se nachází 45 kilometrů jižně od hlavní recepce Wolwedans uvnitř přírodní rezervace NamibRand. Je obklopen mohutnými žulovými skalami a balvany. Vzdálenost od mezinárodního letiště Windhoek je 60 minut letadlem.

Ubytování bylo navrženo s důrazem na ekologický cestovní ruch a zachování prostředí okolní přírodní rezervace. Exkluzivní chalety jsou otevřené a poskytují nádherný výhled na místní přírodní scenérii. Ve společných prostorech je restaurace, bar, lounge, terasa a otevřené ohniště.

Kemp má perfektní zázemí k objevování dalekého jihu Namibie v úžasné, inspirující neporušené přírodě. Projížďky s průvodcem, pozorování ptáků nebo až tříhodinové procházky buší po dávnověké lovecké stezce ideálně vyplní vaše dny.

Boulders Camp doporučujeme navštívit na dvě noci a pobyt spojit s návštěvou dalšího z kempů z kolekce Wolwedans, kde budete mimo jiné obklopeni prostředím s červenými písečnými dunami. Součástí resortu je také přistávací plocha pro malá letadla.

www.wolwedans.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum