zpět

Cousine Island

Seychely

Soukromá přírodní rezervace se rozprostírá na 25 hektarech ostrova a nabízí jedinečný únik od civilizace. Ostrov je vzdálen 15 minut letu helikoptérou od letiště v Mahé, je 1 400 metrů dlouhý a 800 metrů široký.

Hostům je k dispozici otevřená místnost pro servírování jídla v hlavní budově, bar, lounge, multimediální knihovna, malé rustikální spa centrum, venkovní bazén, tělocvična a konferenční místnost pro 10 osob. Kreolská, evropská i mezinárodní jídla připravují kuchaři na přání hostů.

Ubytování pro maximálně 10 hostů je zajištěno ve čtyřech elegantních vilách ve francouzském koloniálním stylu.

Jednotlivé vily jsou vzdáleny 30 metrů od pláže a od sebe odděleny tropickou vegetací k zajištění dostatečného soukromí.

Každá vila má 175 metrů čtverečních a je vkusně vybavena pohodlným nábytkem. V klimatizovaných vilách je prostorná ložnice s výhledem na oceán, obývací část, koupelna se dvěma sprchami, dvěma umyvadly a jacuzzi, dále venkovní sprcha, satelitní TV, DVD přehrávač, telefon a veranda.

Budete mít příležitost objevovat ostrov s místním odborníkem na ochranu přírody nebo si vyzkoušet šnorchlování či jízdu v kajacích. Je zde i možnost podívat se na okolní ostrovy, plachtění, rybaření, potápění, výlety helikoptérou, pozorování ptáků a delfínů. Hosté se mohou zapojit i do aktivit ochrany přírody, jako je sázení stromů, monitorování želv apod.

www.cousineisland.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum