zpět

Delaire Graff Estate

JAR / Stellenbosch

Delaire Graff Estate naleznete v kraji Stellenbosch v srdci nejprestižnější jihoafrické vinařské oblasti.

V resortu jsou vám k dispozici dvě skvělé restaurace, bezkonkurenční vinotéka, exkluzívní ubytování, lázeňské centrum a dva luxusní butiky. V restauracích vám zkušení someliéři poradí s dokonalým výběrem vín k vašim pokrmům a obeznámí vás podrobně s nabízenými víny. V celém resortu je možné obdivovat vystavená umělecká díla od předních současných jihoafrických umělců.

Resort uspokojí i ty nejnáročnější cestovatele. Každá z prostorných vil je postavena a zařízena s mimořádným citem i pro ty nejmenší detaily. Velkorysé a prosvětlené obytné prostory přecházejí plynule do exteriéru, kde se můžete osvěžit v privátním bazénku nebo odpočívat se sklenkou vína, kterou vám přinese ochotná obsluha.  Soukromá kuchyně je dokonale zásobena – najdete zde bio-kávu a výběr z těch nejlepších čajů, stejně jako jemnou, ručně vyrobenou čokoládu. Zdejší pobyt nabízí dokonalý odpočinek, čekají na vás lehké bílé župany a postele s povlečením z nejjemnější bavlny, pokoje jsou zařízeny zakázkovým luxusním nábytkem a nádherně dekorovány.

Ochrana životního prostředí je zde prioritou. Při výstavbě bylo využito zejména dřeva a kamene. Vily svou ideální polohou maximálně využívají výhled na místní kopce a vinice. Za jasného dne můžete vidět i Stolovou horu.

Delaire Graff Estate nabízí jedinečný zážitek v luxusních lázních, kde jsou využívány produkty švýcarské kosmetiky a aromaterapie. Nachází se zde 22 metrů dlouhý vyhřívaný bazén spolu s jacuzzi a velkou zahradou, která poskytuje klidné prostředí pro odpočinek a relaxaci v době mezi procedurami. Pro klienty hledající aktivnější odpočinek je k dispozici plně vybavena posilovna a lekce pilates s instruktorem.

Delaire Graff Estate je ideálním výchozím bodem pro mnoho aktivit, které lze provozovat v blízkém okolí - golf, pěší turistika, lov pstruhů, vyjížďky na koních, výlety horkovzdušným balónem, výlet do parku Drakenstein Lion Park, či na krokodýlí farmu Le Bonheur.

http://www.delaire.co.za/


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum