zpět

Ellerman House

JAR / Kapské město

Člen: Relais & Chateaux

Ellerman House je kombinací rafinovanosti, soukromí a naprostého luxusu. Má rozsáhlou uměleckou sbírku a galerii děl jihoafrických umělců. Ellerman House stojí na prosluněném pobřeží Kapského města v blízkosti panenských pláží, nákupních příležitostí, a jen krátkou jízdu autem od zelených vinic.

Resort Ellerman House má devět luxusních pokojů a dvě prostorné suity. Výjimečnou exkluzivitu a naprosté soukromí pak nabízí Ellerman Villa. V každém individuálně dekorovaném pokoji najdete některý z originálů jihoafrického umění.  Většina pokojů má úžasný výhled na Atlantik a proslulý Robben Island.

Ve vinném sklepě najdete na 7 500 lahví toho nejlepšího jihoafrického vína. V kombinaci s inovativními pokrmy místní kuchyně budou jistě uspokojeny všechny vaše chuťové buňky.

Spa centrum nabízí tři masážní salonky, saunu, parní lázeň s barevnou terapií, jedinečný bazén a moderní posilovnu.

Ellerman House byl zařazen na zlatý seznam prestižní publikace Condé Nast - průvodce po nejlepších světových hotelech.  Ellerman House byl oceněn v kategorii „hotely s nejlepší úrovní služeb“ - jako jeden z pouhých tří hotelů z oblasti Afriky, Středního Východu a Indického oceánu. Právem se tak může řadit k nejlepším místům pro strávení luxusní dovolené.

www.ellerman.co.za


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum