zpět

Kasbah Tamadot

Maroko

Člen: Virgin Limited Edition

Kasbah Tamadot leží v Maroku na úpatí pohoří Atlas, asi hodinu jízdy z centra Marakeše. Od roku 1998 je součástí impéria Sira Richarda Bronsona. Resort se rozkládá nad říčním údolím, v nadmořské výšce 1,320m. Za jasného dne odsud dohlédnete až na nejvyšší hru Mount Toubkal.

Kasbah Tamadot nabízí 27 pokojů a suit včetně devíti luxusních berberských stanů, z nichž některé mají vlastní malý bazén. Všechny pokoje jsou originálně zařízeny s využitím tradičního marockého nábytku a starožitností.  V pokojích jsou dále umístěny artefakty ze sbírky původního majitele resortu, kterým byl obchodník se starožitnostmi a designér Luciano Tempo. Tato kolekce zahrnuje umělecká díla z celého světa.

Kanoun Restaurant nabízí intimní posezení v baru s krbem stejně jako překrásný výhled z terasy. Připravuje se zde výborná místní a mezinárodní kuchyně a využívají se místní byliny a zelenina z vlastní zahrady. Můžete také povečeřet pod širým nebem u svíčkami osvětleného bazénu nebo na střešní terase pod hvězdami stejně jako v soukromí, kdekoliv si jen budete přát! Můžete se také zúčastnit kurzu přípravy místních pokrmů s šéfkuchaři nebo se zúčastnit ukázky přípravy jídel.

Naleznete zde vnější i vnitřní bazén, tenisové kurty i posilovnu. Pokud vás láká spíše pomalejší tempo, nechte se rozmazlovat v lázeňském centru nebo tradičním marockém hammamu, projděte se vonícími zahradami, udělejte si pohodlí u krbu v salónu nebo pozorujte dalekohledem hvězdy.

Pokud chcete poznat jedinečnou marockou krajinu, doporučujeme okolní hory a národní park Toubkal. Golfisty potěší golfová hřiště v okolí Marakeše.

www.kasbahtamadot.virgin.com



Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum