zpět

Mnemba Island Lodge

Zanzibar

Člen: &Beyond

Vychutnejte si luxus exotického ostrůvku u Zanzibaru. Pokud sníte o nádherné dovolené na romantickém místě s palmami a bílými písečnými plážemi, korálovými útesy a průzračnými vodami Indického oceánu, budete se tu cítit jako v ráji.

Mnemba Island Lodge se nachází na soukromém ostrůvku asi 4 km od severního výběžku Zanzibaru, 90 min jízdy autem a 15 min plavby člunem od letiště. Mnemba je malý soukromý ostrůvek, kde každý den tvoříte svůj vlastní ostrovní příběh – ať se rozhodnete pro relaxaci pod slunečníkem s knížkou nebo pro vzrušující safari divočinou Tanzanie, lekce potápění nebo šnorchlování – tady jste tvůrci vlastního ráje.

Ostrůvek je exkluzivní destinací s pouhými 10 chatkami, které jsou od sebe vzdáleny 10 -15 m. Kromě několika málo dalších hostů a personálu tu nepotkáte nikoho. Nepobývá zde nikdy více než dvacet hostů najednou. Budete mít pocit, jakoby jste pobývali na vlastním soukromém ostrově.

Dřevěné chatky s přímým vstupem na pláž a střechou z palmových listů mají prostornou koupelnu s kamennou sprchou, větrák, minibar, trezor, prostornou venkovní verandu s posezením a na pláži vlastní lehátka.

K dispozici vám je restaurace s nabídkou čerstvých ryb a mořské plodů, bar a menší knihovna s výběrem knih a časopisů. Společné prostory s WiFi připojením na internet jsou otevřené, neformální a ochlazované mořským vánkem. Samozřejmostí je servírování pokrmů přímo do vaší chatky, na pláž nebo jiné příjemné místo dle vašeho výběru.

Jedná se o jedno z nejzajímavějších míst, kde můžete pozorovat nejbohatší podmořský život při šnorchlování a potápění. Ostrov je také domovem pro ohrožené karety obrovské.

Chcete-li strávit dovolenou v ráji na zemi, pak je Mnemba Island Lodge ideálním místem.

Lodge je uzavřena v dubnu a květnu, kdy je období dešťů.

www.mnemba-island.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum