zpět

North Island

Seychely

Člen: Wilderness Safaris

North Island vás okouzlí svou přírodou, vynikajícími službami a luxusním ubytováním. Z letiště v Mahé je vzdálený pouhých 15 minut letu helikoptérou.

Naleznete zde jen 11 odděleně stojících vil pro hosty, které poskytují dokonalý klid a soukromí. Každá z vil má rozlohu 450 m2 a stojí přímo na nedotčeném mořském pobřeží. 

Villa North Island má rozlohu 750 m2, odpočívadlo uprostřed lesa a ohromující výhled na oceán. Vily jsou stavěné z přírodních materiálů a individuálně dekorovány výrobky afrických a místních řemeslníků.

Pro snadnější pohyb po ostrově je u každé vily elektrické vozítko a horská kola. Při budování resortu byl brán maximální ohled na zdejší přírodu a v maximální míře bylo využíváno místních obnovitelných zdrojů.

Jistě budete nadšeni kvalitou zdejší gastronomie. Šéfkuchař Neil Wager s vámi osobně promluví a následně připraví menu přímo pro vás. Ingredience pro místní kuchyni pocházejí také z vlastních zeleninových
a bylinkových zahrádek. Pokrmy si můžete vychutnat přímo na pláži, v hotelové restauraci nebo v baru Sunset. Hosty také potěší široká nabídka kvalitních vín, s jejichž výběrem jim na požádání ochotně pomohou specialisté.

V resortu je také možné si vychutnat masáže a další individuálně přizpůsobované procedury, které jsou pro dokonalé soukromí a pohodlí poskytovány přímo ve vilách. Po příjezdu vám bude zdarma poskytnuta dvacetiminutová masáž, která vás naladí na nadcházející pobyt plný klidu a relaxace.

Na ostrově se můžete také věnovat rybaření, výletům na okolní ostrovy, šnorchlování, potápění a dalším vodním sportům.

www.north-island.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum