zpět

Royal Malewane

JAR / Greater Kruger Area

Royal Malewane je jedna z nejluxusnějších afrických lodgí, situovaná v soukromé rezervaci na západním okraji Krugerova národního parku, v srdci jihoafrického teritoria „velké pětky“. Royal Malewane je exkluzivním únikem od civilizace, obzvlášť pro ty, kteří ocení soukromí, individuální služby a osobní přístup. Vzdálenost od mezinárodního letiště Johannesburg je 80 minut letadlem.

Lodge uprostřed nádherné přírodní scenérie má kapacitu jen 20 hostů. K dispozici je šest luxusních suit, jedna Royal Suite a jedna Malewane Suite. Každá z nich má vlastní prostornou venkovní terasu s bazénem a altánkem. K dispozici vám bude komorník, kuchař a osobní masér.

Místní vynikající kuchyně pro vás bude jistě zážitkem. Jídlo se podává pod africkým nebem plným hvězd nebo v luxusní restauraci se stříbrem a křišťálem.

Relaxaci a uvolnění zažijete v The Waters of Royal Malewane Bush Spa, kde se o vás postará kvalifikovaný tým terapeutů. Ošetření probíhá v luxusních lázních nebo v soukromí vaší suity. Procedury jsou inspirovány tradičními africkými rituály, péče se zaměřuje na tělo a kůži, používají se kvalitní místní éterické oleje a ingredience. Toto spa, zcela obklopené africkou buší, je jedním z nejluxusnějších na celém kontinentu.

Užijte si safari s průvodcem a stopařem v otevřeném land roveru nebo pěšky. Můžete si vyzkoušet i let balonem, jízdu na koních a slonech, sledovat ptactvo, nebo si zahrát golf na profesionálním golfovém hřišti.

V resortu je vám k dispozici i soukromý bazén, spa, fitness centrum, knihovna a venkovní salonek.

www.royalmalewane.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum