zpět

Royal Mansour

Maroko / Marrakech

Člen: The Leading Hotels of the World

Royal  Mansour v marocké Marakeši je velkolepý komplex postavený na příkaz marockého krále Mohammeda VI. Za historickými hradbami se skrývá rozlehlý pozemek, na kterém jsou vystavěny luxusní dvoupatrové domy, každý individuálně dekorovaný. Některé mají dokonce vlastního komorníka. V centrální části hotelu se nachází recepce, lobby, restaurace a bary. V Royal Mansour se snoubí marocká pohostinnost, architektura a umění. Resort se nachází přímo v centru Marakeše a je tedy ideálním výchozím místem pro její poznávání. Neměli byste si nechat ujít tradiční rituál hammam v hotelovém lázeňském centru a určitě budete velmi potěšeni bohatou nabídkou skvělých pokrmů v gurmánských restauracích. V jejich nabídce naleznete tradiční marockou kuchyni i to nejlepší z kuchyně francouzské.

Royal Mansour nabízí luxusní prostředí, dokonalé služby a jako jediný v Marakeši také naprosté soukromí.

Hosté jsou ubytováni v typických marockých vilách různých velikostí. U každé vily se nachází privátní zařízená terasa s bazénkem, obývací pokoj je vybaven krbem .  Vily se třemi ložnicemi mají také profesionálně vybavenou kuchyň, knihovnu a vlastní hammam. Ať již se v resortu ubytujete kdekoliv, vždy budete mít dostatek soukromí a klidu. Každá vila je originálně dekorována renomovanými bytovými architekty, každá vypráví jiný příběh, všechny jsou však nádhernou kombinací kvalitního nábytku, současného umění a dekoračních prvků.
 
Royal Mansour není běžný hotel, ale pečlivě vytvořené umělecké dílo. Naleznete zde soukromý ráj s vonícími zahradami, nádherný bazén a luxusní spa se světovými značkami jako Chanel, Sisley nebo Dr Hauschka. Hosté mohou také obdivovat zručnost marockých umělců a řemeslníků, jejichž výrobky je resort bohatě dekorován.

www.royalmansour.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum