zpět

Serian

Keňa, Tanzanie / Masai Mara Serengeti

Serian, kemp situovaný u řeky Mara, která protéká stejnojmenným národním parkem, je umístěn ve stínu vzrostlých stromů. Od mezinárodního letiště v Nairobi (Wilson Airport nebo Jomo Kenyatta Airport) je vzdálen 5 hodin autem nebo 60 minut letadlem.

Masai Mara / Serengeti na svých pláních hostí poslední velká stáda volně žijících afrických zvířat. Kromě nádherné krajiny je oblast známá díky každoroční migraci téměř dvou milionů zeber, antilop, pakoňů a jiných endemických zvířat, která se pohybují na celém území národních parků Masai Mara, Serengeti a Ngorongoro rozprostírajících se na území Keni a Tanzanie. S těmito stády se přesouvají i sloni, lvi, leopardi, gepardi či hyeny.

Každý z klientů má k dispozici terénní vozidlo s řidičem a doprovodem na „safari game drive“, které nabízí pozorování zvířat v divoké přírodě.

V hlavním kempu Serian jsou stany, které lze zarezervovat jednotlivě nebo jako celek. Zvolit si můžete poněkud komornější Ngare Serian přes řeku nebo stany v mobilním stanovém táboře Nkorombo.
Nabídka aktivit: říční rybolov, pěší túry, safari. Zajistíme vám i let vrtulníkem nebo horkovzdušným balonem.

V rámci safari se můžete zapojit do shromažďování údajů o velkých kočkovitých šelmách, nebo se podílet na pomoci v oblasti sociální a zdravotní péče v místní vesnici.

www.serian.net


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum