zpět

Shanti Maurice

Mauricius / Chemin Grenier

Člen: Nira Hotels & Resorts, The Leading Hotels of the World

Resort Shanti Maurice se nachází na jižním pobřeží ostrova Mauricius uprostřed 14 hektarů tropické zeleně. Od letiště je vzdálen asi 40 minut jízdy autem. Poloha resortu umožňuje krásný výhled na hory i na oceán s jeho úchvatnými korálovými útesy.

Resort nabízí 61 prostorných suit a vil u pláže. Všechny vily mají vlastní bazén. Typy ubytování: Junior Suite, Luxury Villa, Luxury Suite Villa, Two-Bedroom Suite Villa a Presidential Villa.

Důležitou částí resortu je spa rozkládající se na ploše     5 000 metrů čtverečních. Hosté si mohou vybrat z široké nabídky procedur a terapií včetně jógy, ajurvédy, thalassoterapie, aromaterapie a mnoha dalších.

K vybavení tohoto resortu dále patří knihovna, venkovní vyhřívaný bazén, soukromá pláž, fitness, tenisové kurty, půjčovna horských kol, konferenční místnost až pro 100 osob nebo heliport.

Gurmánské zážitky a širokou nabídku nápojů vám zajistí restaurace Pebbles s mauricijskou a mezinárodní kuchyní, gurmánská restaurace Da Maurizio a lounge bar Red Ginger. V blízkosti resortu je 18jamkové golfové hřiště.

www.shantimaurice.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum