zpět

Sindabezi Island Lodge

Zambie

Člen: Classic Safari Camps of Africa

Sindabezi Island je jedinečnou lodgí pro náročné cestovatele. Jedná se o exkluzivní a luxusní resort na privátním ostrově na řece Zambezi, odkud je možné podnikat výlety na Viktoriiny vodopády. Během dne můžete v této oblasti vyzkoušet nepřeberné množství aktivit a večer se vrátit do klidného útočiště, tisíce světelných let vzdáleného od shonu moderní doby.

Sindabezi má pouze pět otevřených domků s doškovými střechami, které hostům skvěle umožňují vychutnat si krásy africké přírody v dokonalé původní podobě.

První lodge je jedinou chatou na jižní straně ostrova. Má nádherný výhled na bublající kanál řeky Zambezi a na národní park „Victoria Falls“. Můžete zde pozorovat slony, impaly a zebry hasící svou žízeň na břehu řeky. V noci si mohou hosté dopřát horkou perličkovou koupel a relaxovat pod hvězdami.

Druhá a třetí lodge se nacházejí na severním břehu ostrova. Mají solárně vyhřívané venkovní sprchy, můžete si tak vychutnat sprchování v horké vodě přímo pod africkými hvězdami. Ačkoliv chaty dopřávají hostům dokonalé soukromí, jsou mezi sebou propojeny dřevěnými chodníčky. Proto je možné lodge využít k ubytování pro větší rodiny nebo skupiny přátel.Čtvrtá lodge je ideálním místem pro pozorování hrochů v řece.

Pátá lodge je určena párům na svatební cestě, stejně jako věčným romantikům. Nachází se na samém konci ostrova uprostřed písečného pobřeží. Je vzdálená od všech ostatních lodgí. Chata je zcela nová, romantickou atmosféru zde dotváří designová staromódní vana. Pro dokonalé doladění atmosféry je možno využít petrolejových lamp a svíček.

V průběhu pobytu v Sindabezi Island Lodge můžete vyzkoušet mnoho aktivit. Nabízí se pozorování ptáků, rybaření nebo romantické pikniky. Vyzkoušet můžete také jízdu kánoi po řece, oběd na plujícím voru, safari a pozorování zvěře se zkušenými místními průvodci. Všechny tyto aktivity jsou již zahrnuty v ceně pobytu. Tak proč si nedopřát něco vzrušujícího během pobytu v luxusním prostředí?

www.tongabezi.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum