zpět

Stanley Safari Lodge

Zambie / Livingstone

Stanley Safari Lodge se nachází na kopci s výhledem na Viktoriiny vodopády, řeku Zambezi a přírodní napajedlo pro slony. Je ideálním místem pro safari výlety v Namibii, Botswaně nebo Zambii. Právě tady jsou také nejkrásnější západy slunce. Vzdálenost od mezinárodního letiště Livingstone je 25 minut autem, od letiště Victoria Falls 60 minut autem.

Lodge nabízí ubytování v šesti afrických chatkách, dvou otevřených suitách a dvou uzavřených colonial suitách s privátními bazény.

V hlavní budově se nachází restaurace ve francouzském stylu, alternativou může být večeře pod hvězdami, u bazénu, ve vinném sklípku nebo v soukromí vaší chatky. Vždy se samozřejmě můžete spolehnout na ochotný, milý a profesionální personál, který dokonale zná Livingstone i místní prostředí. 

V oblasti Viktoriiných vodopádů si můžete užít safari v národním parku Chobe, jízdu na slonech, pozorování lvů, let ultralehkým letadlem nebo vrtulníkem, projížďku parním vlakem, návštěvu místní africké vesnice nebo rybolov či rafting na řece Zambezi.

K aktivnímu odpočinku je tu pro vás bazén, v blízkosti golfové hřiště, masáže, projížďky na koních nebo na slonech, rafting, bungee jumping, pěší safari a pozorování ptáků v národním parku Mosi-oa-Tunya.

www.stanleysafaris.com
 


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum