zpět

The River Club

Zambie / Livingstone

Člen: Wilderness Safaris

The River Club je prvotřídní resort na řece Zambezi v oblasti Livingstone, asi 18 km od Viktoriiných vodopádů. Je držitelem mnoha ocenění a hrdým členem Wilderness Safaris a součástí celosvětové skupiny Eco-Luxury.

Resort se rozkládá na skvělém místě nabízejícím úžasný výhled na ohyb řeky. Hlavní budova je postavená v koloniálním stylu s typickou doškovou střechou. Najdete zde elegantní jídelnu, knihovnu, obchod se suvenýry, společenskou místnost s krbem, karetními stolky a stolními hrami. Venku si můžete zahrát kriket, tenis, nebo si zaběhat na běžecké trati. Odpočívat je možné na lehátku nebo v houpací síti u nádherného bazénu, kde naleznete dostatek soukromí a odkud se nabízí nezapomenutelný výhled daleko do africké krajiny.

V resortu je 10 luxusních bungalovů s doškovou střechou, stojících přímo u řeky. Všechny pokoje jsou vzdušné a prostorné, otevřené směrem k řece. Nábytek je vyroben z rhodéského teakového dřeva. Některé bungalovy mají i svůj vlastní malý bazén.

Stolování v River Club je velmi elegantní a na vysoké úrovni. Hosté mohou sedět u dlouhé tabule z teakového dřeva, většina jídel je však podávána na elegantní venkovní terase nebo v blízkosti bazénu.

V resortu si můžete užít rybaření, projížďky na loďce při západu slunce, nebo výlet k Viktoriiným vodopádům.  Nezapomenutelným zážitkem je návštěva národního parku Musi-oa-Tunya, kde lze pozorovat bílého nosorožce, žirafy, zebry, slony, pakoně či buvoly. Na návštěvu stojí také Livingstonovo a Železniční muzeum. Ojedinělým dobrodružstvím je návštěva nedaleké africké domorodé vesnice, kde můžete poznat život místních obyvatel.

www.theriverclubafrica.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum