zpět

American Cruise Lines

USA

American Cruise Lines je lodní společnost, která se specializuje na jedinečné plavby po vodních cestách a řekách spojených států.

Výjimečné trasy včetně severozápadního pobřeží Tichého oceánu, Maine, New England Islands, řeky Hudson, Chesapeake Bay, Historic South & Golden Isles, Floridy, Aljašky a řeky Mississippi na palubě kolesové lodi – Queen of Mississippi.

American Cruises Lines mají moderní lodě, každá z nich nenalodí více než 150 cestujících a jsou vybaveny navigací na americké vodní cesty a řeky, která je navádí do samotného centra každého přístavu, kam by se velké lodě nikdy nedostali. Komfortní salony a velké vyhlídkové terasy jsou perfektním místem pro relaxaci.

Prosklené jídelní salony poskytují úžasný panoramatický výhled na přírodní scenérie. Očekávejte výjimečnou kuchyni připravovanou kuchaři, kteří mají rozsáhlé kulinářské znalosti a školení z některé prestižní školy. Pečlivě vybírané čerstvé dary moře, maso a jiné suroviny jsou často dodávány z oblastí návštěvy a tak umožňují poznat chutě místních oblastí.

Jídla jsou připravována na objednávku a servírována v zaskleném salonu, ze kterého každé místo nabízí panoramatický výhled.

Všechny kajuty jsou vkusně zařízeny a pro Váš komfort vybaveny manželskou postelí, nebo dvěma oddělenými lůžky, velkým otevíracím oknem, soukromým balkonem, TV s dálkovým ovládáním a DVD přehrávačem, Wi-Fi přístupem na internet, individuální klimatizací, psacím a ještě jedním samostatným stolem, vysoušečem vlasů, prostornou skříní, čtyř-zásuvkovou komodou a nočními stolky. Dále je k dispozici room service a dvakrát denně pokojová služba.

www.americancruiselines.comChceme Vás inspirovat !
Informační memorandum