zpět

Casa del Mar

USA / Santa Monica

Člen: The Leading Hotels of the World

Casa del Mar je původně plážový klub pro nejbohatší, dnes luxusní boutique hotel. Jeho historie se datuje od 20. let 20. století.

Casa del Mar má 129 pokojů a suit. Některé suity mají až čtyři ložnice. V pokojích najdete mimo jiné velkou postel s povlečením z egyptské bavlny a v prostorných koupelnách mramorovou hydroterapeutickou vanu.

K dispozici jsou pro vás také tři dvoupatrové Penthuse suity a elegantní a prostorná Prezidentská suita. Všechny s krásným výhledem na pláž oceán.

V pátém patře hotelu je pro vás připravena terasa s venkovním bazénem, lehátky, slunečníky a vířivkou, můžete si zde dopřát i masáž.

V hotelu je Sea Wellness Spa s nabídkou masáží, kosmetických a tělových procedur, fitness programů, jógy a cvičení na pláži, dále je zde knihovna, útulný lobby bar s večerní živou hudbou a restaurace s vinným barem a nabídkou mořských plodů.

Restaurace nabízí nejen pokrmy z těch nejčerstvějších surovin a inspirativní výběr vín, ale také krásný výhled na oceán, který je zde možné pozorovat z bezprostřední blízkosti.  Každý večer si zde můžete vychutnat živou hudbu - soul, pop nebo jazz.

Nedaleko od hotelu jsou další skvělé restaurace, možnosti luxusních nákupů, slavné galerie a muzea.

www.hotelcasadelmar.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum