zpět

Cavallo Point

USA / San Francisco

Člen: Preferred Hotels & Resorts
Historic Hotels of America

Hotel Cavallo Point leží na severním konci mostu Golden Gate, nedaleko pláží Pacifiku i centra San Francisca. Z oken pokoje můžete pozorovat pulzující život velkoměsta a přitom budete stále obklopeni zelení a tichem.

Ubytování je tu dvojího druhu - buď v historické části, dřívějších residencích vojenských úředníků, nebo v moderní části v dvoupatrových budovách v kopci nad historickou pevností Fort Baker. Pokoje a suity mají vysoké dřevěné stropy, bambusový nábytek, vysoká okna, luxusní terasu a plynový krb. Vybavení dokonale zapadá do úžasného přírodního okolí.

V restauraci Murray Circle vás budou rozmazlovat kulinářskými lahůdkami. Zdejší kuchyně získala ocenění Michelinské hvězdy. Navštivte kurzy vaření a zdejší delikatesy si budete moct připravit i doma.

Najdete tu i sbírku fotografií renomovaného fotografa a filmaře Gregory Colberta. V umělecké galerii Mercantille & Art Gallery budete obdivovat umělecká díla místních umělců a řemeslníků.

Z aktivit je pro vás připravena jóga a fitness. Healing Arts Center & Spa nabízí inovativní spa procedury v ničím nerušeném prostředí.

www.cavallopoint.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum