zpět

Das Cataratas

Brazílie / Iguaçu

Člen: Orient – Express

Poznejte Das Cataratas - jediný hotel umístěný přímo v brazilském Národním parku Iguaçu. Hotel leží v nádherné exkluzivní lokalitě, jen pár kroků od úžasných vodopádů. Pouze hoteloví hosté mají přístup k vodopádům také za úsvitu nebo při západu slunce, kdy je národní park pro běžné návštěvníky uzavřen.

Je zde také spousta příležitostí k jedinečným vzrušujícím zážitkům jako je rafting, výlety helikoptérou nebo pěší výlety džunglí s pozorováním divoké přírody včetně barevných tukanů a obřích motýlů. Několik minut jízdy od hotelu si můžete zahrát na osmnáctijamkovém golfovém hřišti Iguaçu Golf Club and Resort.

Hotel Das Cataratas má 193 pokojů a 15 suit. Interiéry jsou zařízeny v portugalském stylu s malbami místní fauny a flóry. Hotel obklopuje bohatá tropická zahrada s krásnými orchidejemi, kde je umístěn také venkovní bazén, dětský bazén a tenisové kurty.

Hotel má dvě restaurace, Ipe Grill u bazénu a Itaipu Restaurant s venkovní verandou. Naleznete zde výběr brazilských delikates a mezinárodní kuchyně. Bar Tarobá je ideálním místem pro brzký večerní drink, který si můžete vychutnat uvnitř nebo na verandě. Každý večer zde hraje živá hudba.

V hotelu je dále pro vás k dispozici spa centrum, butik, čítárna a business centrum.

www.hoteldascataratas.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum