zpět

Unique

Brazílie / Sao Paulo

Člen: Design hotels

Hotel Unique patří k těm nejlepším v Jižní Americe. Architekt Ruy Ohtake vytvořil umělecké dílo považované za architektonický skvost města. Hotel je ideálně umístěn v samém srdci Jardins, nejluxusnější čtvrti v Sao Paulu. Nachází se v kulturním a finančním centru města i celé Brazílie. Vnitrostátní letiště je pouhých 15 minut a mezinárodní letiště 40 minut jízdy.

Devadesát pět pokojů, z toho deset apartmánů, poskytuje dokonalé zázemí pro moderní cestovatele. Všechny pokoje a apartmány mají elegantní a moderní dekor, originální nábytek a brazilské dřevěné podlahy. Pokoje jsou vybaveny plazmovým televizorem, CD/DVD přehrávačem s přístupem do DVD knihovny hotelu, mini-barem, trezorem na notebook s vnitřním zdrojem energie, vysokorychlostním připojením k internetu, koupelnou s italskou Jacuzzi vanou, sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, županem a přezůvkami.

V hotelu je unikátní střešní bazén s mimořádným výhledem do parku Ibirapuera a na celé město. Naleznete zde také fitness, saunu, solárium, dva vyhřívané bazény i Skye bar. Restaurace francouzského šéfkuchaře Emmanuela Bassoleile je zařazena mezi nejlepší na světě. Po příjezdu na Vás bude čekat uvítání se šampaňským, jako stylové zahájení nezapomenutelné dovolené.

www.hotelunique.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum