zpět

Inkaterra Machu Picchu

Peru / Machu Picchu Pueblo

Člen: Inkaterra

Vydejte se objevovat ztracené město Inků. Hotel Inkaterra Machu Picchu stojí v srdci historické rezervace Machu Picchu v nadmořské výšce 2 040 metrů. Je jedním z nových sedmi divů světa.

Resort se rozkládá na pěti hektarech přírodního ráje, na místě plném tropické vegetace, potoků, plantáží a vodopádů, které jsou domovem pro 372 druhů orchidejí, 192 druhů ptáků, 111 druhů motýlů a více než 100 druhů kapradin. Půvabný boutique hotel v krásné přírodní scenérii je zařízen v duchu andské architektury a nabízí kombinaci maximálního klidu a komfortu. Vzdálenost od mezinárodního letiště Cusco je 180 minut vlakem.

Hotel má k dispozici 66 superior pokojů, 13 junior suit, 4 suity a 2 luxusní vily. Všechny pokoje jsou vkusně a velmi pěkně zařízeny, zdobeny regionálním dřevem a stylizovány v duchu místní andské architektury. Některé incké památky jsou vystaveny i v hlavní jídelně a ukazují hodnotné předkolumbovské řemeslné práce.

Můžete se vypravit po stezkách starých Inků, obdivovat krásné orchideje v jejich původním prostředí, pozorovat endemické ptáky a motýly nebo navštívit čajovou plantáž a ochutnat tradiční čaj. Pokud toužíte poznat posvátná místa, určitě nevynechejte cestu k Machu Picchu.

Dokonalou relaxaci si vychutnáte v hotelovém spa centru, které patří k vůbec nejlepším v Jižní Americe. Těšit se můžete na eukalyptovou saunu, bazén, masáže a množství procedur. V hotelu je dále butik, jídelna, bar, kavárna, restaurace a krb.

www.inkaterra.com
Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum