zpět

Jamaica Inn

Jamaica

Pokud si chcete užít Jamaicu se vším všudy, hotel Jamaica Inn je pro vás ideální.

Už od roku 1950 je to jeden z nejlepších resortů Karibiku a bezkonkurenčně to nejlepší na Jamaice. Malý elegantní resort s krásnou zahradou u Ocho Rios leží na nejkrásnější pláži Jamaiky. Zakládá si na rodinném přístupu, osobním servisu a přátelském přijetí.

K dispozici vám jsou prostorné suity s balustrádovým balkonem či velkou verandou s výhledem na moře nebo na pláž. Vybavené jsou klimatizací, ventilátorem, vysoušečem vlasů a županem. Některé suity mají i vlastní bazén. Je možnost připojení k internetu, ale televizi, rádio ani hodiny zde nenajdete. I  proto můžete dokonale relaxovat a naplno vnímat zdejší exotickou atmosféru.

Úchvatné KiYara Ocean Spa centrum se nachází na útesu a využívá výhradně přírodních ingrediencí. Procedury budete absolvovat v otevřených zastřešených chatkách s výhledem na moře, obklopeni tropickou zahradou.

K dovolené samozřejmě patří skvělé jídlo. Resort nabízí mezinárodní kuchyni s karibským nádechem. Dopřejte si oběd v restauraci u moře nebo na pláži a romantickou večeři na terase pod hvězdami. Dopoledne ochutnávejte ovocný punch.

Je zde posilovna a venkovni bazén. Zkusit si můžete plachtění, kajaky nebo šnorchlování. V blízkosti je možnost dalších vodních sportů nebo tenisu.

Hotel neakceptuje děti do 10let.

www.jamaicainn.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum