zpět

La Casa Que Canta

Mexiko / Guerrero

Člen: Small Luxury Hotels of the World
Hoteles Boutique de México

La Casa Que Canta je útočištěm poskytujícím naprostý klid a intimitu přímo u oceánu. Z každého místa v resortu je nádherný výhled na zátoku Zihuatanejo, můžete si jej vychutnat třeba z jedné z prostorných hotelových teras.

Resort je vystaven horizontálně v několika rovinách, v areálu najdete otevřené altány s přírodními střechami – palapy, poskytující příjemný stín, hlavním použitým stavebním materiálem jsou tropické dřeviny, originální dekorace byly pečlivě vybrány z produkce mexických umělců a uměleckých řemeslníků -  máte zde tedy příležitost získat ucelenou představu o tradičním Mexiku.

Hostům je k dispozici jedenáct prostorných suit přímo u bazénu, postavených z tradičních materiálů s detailně propracovanou vnitřní výzdobou a úžasným výhledem. Dále jsou zde suity s privátní obytnou terasou a panoramatickým výhledem do dvou světových stran.

V nabídce resortu jsou také dvě luxusní vily s vlastním personálem a kuchařem. Naleznete zde dokonalé soukromí a dostatek prostoru uvnitř i pro relaxaci venku. Obě vily jsou dekorovány krásnými mexickými řemeslnými výrobky a úžasnými artefakty od současných mexických umělců.

Místní kuchyně vás rozhodně nezklame. Můžete si vybrat hned z několika hotelových restaurací, naleznete zde vhodné prostředí pro každé roční i denní období i jakoukoliv společenskou příležitost. V nabídce jsou zejména mexické speciality z místních plodů moře. Samozřejmě se zde podávají i vynikající mezinárodní pokrmy.

Pro relaxaci je tu pro vás Spa Clarins s širokou nabídkou masáží, zábalů a kosmetických procedur. K dispozici je špičkové fitness centrum, bazén se sladkou i slanou vodou, můžete také navštěvovat lekce jógy.

Dále vám rádi zajistíme rybaření na otevřeném moři, šnorchlování, vodní sporty, plavby, či jiné výlety. Do 20 minut od hotelu se rozkládají dvě výborná golfová hřiště.

www.lacasaquecanta.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum