zpět

Las Ventanas al Paraíso

Mexiko / Los Cabos

Člen: Rosewood Hotels & Resorts

Jedinečný romantický plážový resort na špičce výběžku Kalifornského poloostrova. Rozkládá se mezi San Jose Del Cabo a Cabo San Lucas, 20 minut jihozápadně od mezinárodního letiště San Jose Del Cabo.

Očekáváte-li od ubytování dostatek prostoru, zde budete spokojeni. Všechny suity a vilky jsou bohatě vybaveny, mají velkou mramorovou koupelnu, krb, terasu a kamenné podlahy. Denně pro vás bude připravena mísa čerstvého ovoce a lahve s vodou.  Na uvítanou je pro vás připravena Tequila.

Lázeňské centrum v Las Ventanas  je jedním z nejúžasnějších v Mexiku. Jsou zde vnitřní i venkovní masážní salonky s privátními terasami, salonky pro páry, sluneční terasa pro relaxaci před a po proceduře, a zcela nový salón krásy.

V Las Ventanas vytvořili zcela nové menu vycházející z tradiční regionální mexické kuchyně. Ingredience pocházejí z místních zdrojů a menu je obměňováno dle sezónní nabídky. Provotřídní ovoce a zelenina jsou produkcí pečlivě vybraných místních ekologických farem.

Bohatá nabídka vín je oslavou zdejší vinařské kultury. Vína pocházejí zejména z oblasti Valle de Guadalupe, která může kvalitou své produkce směle konkurovat oblastem jako Napa, Sonoma nebo Bordeaux.

V resortu dále najdete tenisové kurty, posilovnu, DVD knihovnu a bazén. Rádi vám zajistíme také projížďky na koni, nebo golf na nedalekých golfových hřištích.

www.lasventanas.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum