zpět

Metropolitan Touring Jachta La Pinta

Ekvádor / Galapágy

Nová 56metrová jachta La Pinta pojme 48 cestujících.  V průběhu týdenní plavby se setkáte s unikátní faunou  – slavnou galapážskou obří želvou, volně žijícími tučňáky, leguány, plameňáky, tuleni, kozami či známou Darwinovou pěnkavou.

Můžete se kochat galapážskou mořskou rezervací, která je druhá největší na světě, nebo si užívat šnorchlování, koupání, pozorování velryb a delfínů.

Vzdálenost od mezinárodního letiště Guayaquil je 90 minut letadlem, od letiště Quito 180 minut letadlem.

Po náročných dnech intenzivního zkoumání divočiny vám jachta La Pinta poskytne relaxaci, klid a komfortní ubytování s neformální atmosférou.

Ať už chcete objevovat místní faunu a flóru, zažít dobrodružství, nebo preferujete vodní atrakce a sporty či klid, relaxaci, kvalitní služby a gastronomické speciality, bude pro vás plavba na La Pintě skutečným zážitkem.

Na jachtě můžete využít whirlpool, hydromasáže, tělocvičnu s kardio zařízením, solárium, terasu na slunění, knihovnu, bar, lounge, restauraci, butik, satelitní internetové připojení a konferenční sál. Z aktivit je možný mořský kajaking, šnorchlování, jízda lodí s proskleným dnem   či doprovázené projížďky po ostrovech.

www.metropolitan-touring.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum