zpět

Sivory Punta Cana Boutique hotel

Dominikánská Republika

Člen: Luxury Hotels of the World

Sivory Punta Cana je tropický ráj na východním pobřeží Dominikánské republiky.  Nabízí maximální osobní servis, komfort a luxus. Hotel samotný a hotelová restaurace Gourmond se pyšní oceněním AAA Four Diamonds.

Vzdálenost od mezinárodního letiště Punta Cana je 60 minut jízdy autem nebo 10 minut letu vrtulníkem. Resort má vlastní přistávací plochu pro vrtulník.

Sivory Punta Cana poskytuje dokonalé luxusní ubytování v souladu s okolním prostředím. Hotel má k dispozici 55 prostorných a moderně vybavených suit.

Sivory Punta Cana nabízí exkluzivní služby – nádhernou karibskou soukromou pláž, tři luxusní restaurace s vyhlášeným šéfkuchařem, vinný sklípek s širokou nabídkou vín, cigar lounge, spa & wellness centrum Aquarea, které se rozkládá na ploše 400 metrů čtverečních, nebo relaxaci v krásných tropických zahradách.

Dále je součástí hotelu venkovní bazén, tělocvična, knihovna, bar a konferenční sál. Z aktivit pak jmenujme vodní sporty, tenis, jízdy na čtyřkolce, jízdy na koních, let helikoptérou či exkurze a pozorování velryb.

www.sivorypuntacana.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum