zpět

The Carlyle

USA / New York

Člen: Rosewood Hotels and Resorts

Tento historický hotel je jednou z dominant Manhattanu, stojí na Madison Avenue, v Upper East Side, pouze 1 blok od Central Parku, nedaleko od Metropolitního muzea umění a Guggenheimova muzea.

Od svého otevření v roce 1930 hostil nespočet světových státníků i celebrit. V budově sídlí i několik uměleckých galerií a obchodů, např. boutique Vera Wang. Pobyt v tomto legendárním hotelu je zážitek sám o sobě. V roce 2011 byl čtenáři časopisu Conde Nast Traveller oceněn jako nejlepší hotel v New Yorku.

Interiér hotelu tvořili známí designéři. Najdete tu klasicky a stylově zařízené pokoje s moderním vybavením. Celkem 188 pokojů a suit je vybaveno TV s DVD přehrávačem, dokovací stanicí pro iPod, WiFi připojením na internet, trezorem, minibarem, vysoušečem vlasů, županem i velkým deštníkem.

K hotelovým službám patří Sense Spa, fitness, kadeřnictví Yves Durif, 24hodinová pokojová služba, úklid dvakrát denně i výtah zajišťovaný obsluhou.

Elegantní Carlyle Restaurant připravuje k snídani, obědu i večeři jídla inspirovaná francouzskou kuchyní. Bemelmans bar ve stylu Art Deco je otevřen odpoledne a večer. Cafe Carlyle se od svého otevření v roce 1955 stalo dějištěm hudebních vystoupení celé řady legendárních interpretů. Pravidelně zde s jazzbandem Eddy Davis New Orleans jamuje i Woody Allen.

www.rosewoodhotels.com/en/carlyle


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum