zpět

The Caves

Jamaica

Hotel The Caves stojí přímo na vápencovém útesu u letoviska Negril v západní části Jamajky. The Caves dokáže ideálně skloubit pobyt v klidném prostředí u oceánu se snadno dostupným nočním životem. Resort se nachází v blízkosti legendární 11 km dlouhé pláže omývané nekonečným azurovým mořem.

Ubytování můžete zvolit v domku nebo apartmá s jednou nebo dvěma ložnicemi, je zde také luxusní vila se čtyřmi ložnicemi.

Dopřát si můžete vše - od jamajského barbecue až po menu o pěti chodech. Povečeřet lze například v altánu přímo u oceánu u ručně vyrobeného kamenného stolu - strávíte tak nezapomenutelný večer přímo pod hvězdami na okraji útesu.Slavnostně stolovat je možné také při svíčkách v jeskyni zasypané barevnými okvětními plátky. Vynechat byste určitě neměli koktejl v Blackwell Rum Bar.

Aveda Concept Spa nabízí fantastické množství procedur včetně exkluzívní masáže prováděné v jeskyni při světle svíček, kdy můžete zároveň naslouchat uklidňujícím zvukům oceánu. V jeskyních jsou umístěny i vířivky a sauna.

Personál hotelu vám ochotně poradí také s výběrem aktivit jako jsou rafting, šnorchlování, potápění, jízda na kajaku, vodní lyžování, pozorování delfínů a cyklistika.

Relaxovat lze v sauně, bazénu, při józe nebo na golfovém hřišti Negril Hills Golf Club.

www.islandoutpost.com/the_caves/


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum