zpět

The Lodge at Sea Island Golf Club

USA / Georgia

Člen: Preffered Hotels & Resorts

The Lodge at Sea Island Golf Club je držitelem mnoha prestižních ocenění a perfektním místem pro všechny, kteří hledají luxus a soukromí. Lodge se vyznačuje svým osobitým architektonickým stylem připomínajícím anglické venkovské sídlo a je doslova rájem golfistů.

Sea Island Golf Club nabízí tři skvělá 18ti jamková mistrovská hřiště. The Seaside Course, dějiště turnaje PGA TOUR McGladrey Classic, poskytuje výhledy na oceán ve stylu St.Andrew´s. Vzrušující Plantation Course vede lesnatou a bažinatou oblastí zatímco Retreat Course nabízí dramatický a náročný design, jehož autory jsou Davis Love III a Mark Love. V těsné blízkosti hotelu se nachází golfové tréninkové centrum.

Lodge poskytuje ubytování ve čtyřiceti prostorných pokojích a apartmá s krásným výhledem na oceán a golfové greeny. Standardní pokoje o velikosti 65 m2 mají masivní dřevěný nábytek, trámové stropy, velká křesla, dřevěnou podlahu s ručně vázanými koberci a mramorovou koupelnu. Apartmá mají rozlohu přesahující 93 m2.

Místní kuchyně naplní i ta nejnáročnější očekávání. Sea Island zaměstnává nejlepší šéfkuchaře z celého světa a výsledkem jsou naprosto dokonalé pokrmy. K dispozici je sedm unikátních restaurací – včetně vyhlášené Georgian Room, která získala pět hvězdiček od magazínu Forbes. Povečeřet můžete vysoce formálně stejně jako zcela neformálně. Základem vysoké kvality místní kuchyně je rozsáhlá spolupráce s místními farmáři, řezníky, rybáři a dalšími dodavateli.

Resort dále nabízí hostům vlastní plážový klub se třemi bazény, spa a fitness centrem. K dispozici je 8 km soukromých pláží a pestrá nabídka sportů jako tenis, squash, rybaření, cyklistika, jezdectví či jachting.

Zdejší pobyt předčí vaše očekávání a jistě sami brzy poznáte, proč The Lodge at Sea Island Golf Club neustále získává další ocenění.

www.seaisland.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum