zpět

The Peninsula New York

USA

Člen: The Peninsula Hotels

The Peninsula je hotel v srdci Manhattanu, situovaný v blízkosti slavné 5th Avenue, Muzea moderního umění, divadel na Broadwayi a Central Parku. Na hosty v tomto prestižním hotelu čeká klasický design a perfektní služby.

Orientální koberce, křišťálové lustry, mramorové podlahy, monumentální schodiště, to vše tvoří nezapomenutelnou atmosféru tohoto grand hotelu.

V hotelu je k dispozici 239 pokojů a apartmá různých typů. Pokoje se pyšní luxusním designem, vysoce pohodlnými postelemi, dvojitými okny, přepychovou mramorovou koupelnou, klimatizací a nastavitelným osvětlením. Nechybí samozřejmě ani minibar, pracovní stůl, fax, tiskárna, trezor, TV, telefon a fén.

ESPA Spa centrum situované v horních patrech je oázou klidu pro tělo, mysl i duši. Hosté mohou navštívit saunu, parní lázeň, ledovou fontánu, sprchy a relaxační místnost. Je zde také posilovna s osobním trenérem pro váš fitness program, vnitřní bazén a venkovní terasa s lehátky.

Hotelové restaurace poskytují luxus a pohodlí během celého dne. Stylová restaurace Fives nabízí bohaté snídaně a je oblíbeným místem obchodních schůzek. Pro méně formální posezení je vhodný Fives Bar s nabídkou lehkých snacků a bohatým výběrem vín. Elegantní Gotham Lounge je perfektním prostředím pro odpolední čaj. K zakončení rušného dne se skvěle hodí Salon de Ning se svou orientální atmosférou - střešní bar s terasou a krásným výhledem na zářící večerní panorama New Yorku.

Ať již navštívíte New York pracovně, pro radost, kvůli nákupům nebo kulturnímu vyžití, Peninsula je tím pravým místem pro váš pobyt.

www.peninsula.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum