zpět

Al Maha Desert Resort & Spa

Dubaj

Člen: The Luxury Collection

Al Maha je odlehlé útočiště uprostřed zelené oázy v nekonečné arabské poušti. Idylický resort je inspirován kulturním dědictvím a architekturou beduínů, snoubí se zde pocit dobrodružného pobytu v poušti s naprostým pohodlím a dokonalou pohostinností pětihvězdičkového resortu.

Al Maha se nachází na území dubajské pouštní rezervace a plní zásadní funkci při její ochraně. Divoce žijící zvěř je možné pozorovat od bazénu s regulovanou teplotou vody nebo z venkovního posezení, kterým disponuje každá z nabízených vil. Do rezervace má přístup omezený počet turistů. Centrum Dubaje je vzdáleno 50 km.

K dispozici je 37 apartmá, dvě královská apartmá se dvěma prostornými ložnicemi, dvě apartmá Emirates, situovaná v naprosto intimním prostředí mimo hlavní resort, a jedno prezidentské apartmá se třemi ložnicemi. Apartmá jsou bohatě zařízena autentickým, ručně vyřezávaným arabským nábytkem, starožitnostmi a uměleckými díly. Naleznete zde pečlivě připravené i zdánlivé maličkosti, jako třeba dalekohled, nebo psací stůl – to pokud by vás okolní krajina a příroda inspirovaly k umělecké tvorbě. U dveří stojí beduinské nádoby na vodu a datle, před každou postelí je umístěna truhla a naleznete zde i zdobené ománské dveře z masivního dřeva. Vyřezávané postele mají velikost super king-size.

Na verandě svého apartmá můžete nerušeně relaxovat nebo stolovat v naprostém soukromí (stačí si vybrat z menu a personál vám připraví stůl pro snídani, oběd nebo večeři). To vše s úchvatným výhledem na dramatickou pouštní krajinu.  Večeři si můžete vychutnat dále nejen v restauraci, ale také přímo pod hvězdami arabské oblohy. Personál Vám připraví piknik na nejvyšší úrovni, s pochodněmi, perskými koberci a samozřejmě excelentními pokrmy.

Nezapomeňte navštívit Timeless Spa s širokou nabídkou masáží a dalších procedur.

Zkušení průvodci Vás seznámí s tajemstvími pouště. Můžete ji obdivovat pěšky, na koni, na velbloudovi či v džípu.

www.al-maha.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum