zpět

Aman at Summer Palace

Čína / Peking

Člen: Aman Resorts

Pouhých 15 kilometrů severozápadně od centra Pekingu leží klidné exkluzívní útočiště přiléhající k východní bráně ikonického letního paláce. Jedná se o pavilony i více než sto let staré, odkud mají hosté ideální přístup k UNESCO památkám jako je letní palác, zakázané město, velká čínská zeď nebo nebeský chrám.

Na přelomu devatenáctého a dvacátého století celý komplex využívali hosté čekající na audienci u císařovny. Design ubytování vychází z tradiční čínské architektury a je oslavou císařského stylu letního paláce s nezbytnou důstojnou atmosférou.  Naleznete zde veškeré komfortní vybavení, avšak s využitím klasických prvků císařského stylu. Podlahy tvoří leštěné hliněné dlaždice, nábytek a vybavení jsou z tradičních materiálů, strop je často otevřen a odkrývá dřevěnou střechu.

Resort plně uspokojí i nejnáročnější cestovatele. V Imperial Suite jsou tři samostatné pavilony, jejichž hlavním rysem je obrovský prostor. Imperial Suite má uzavřené nádvoří, vlastní spa salonek a lounge. V reprezentativní jídelně pro 18 osob můžete také přijímat i případné návštěvy.

Resort poskytuje vynikající kuchyni v několika restauracích. Jídlo si můžete vychutnat i na malebném nádvoří ve stínu upravených košatých stromů. Čínská restaurace nabízí pekingskou kachnu a několik císařských pokrmů spolu s tradiční kantonskou kuchyní. Restauraci tvoří devět oddělených místností včetně šesti intimních prostor. Resaturace je otevřena v době obědů i večeří. Grill je zaměřen na západní kuchyni, zejména na pokrmy z kvalitního čerstvého masa,  a mořské plody. 
V Naoki naleznete kombinaci francouzské a japonské kuchyně. Šéfkuchaře můžete sledovat při příravě pokrmů přímo od svého stolu.

Navštivte také Aman Spa - tichou oázu nabízející procedury tradiční čínské medicíny v kombinaci s moderními postupy. Dále zde najdete velké moderní fitness centrum, bazén, kadeřnictví, dva kurty na squash, knihovnu, kino a butik.

www.amanresorts.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum