zpět

Amangalla

Srí Lanka

Člen: Aman Resorts

Hotel leží na poloostrově v jižním cípu Srí Lanky, 120 km od Colomba. Amangalla se nachází v historickém přístavu Galle uvnitř pevnostního opevnění ze 17. století, které je historickou památkou pod ochranou UNESCO.

Tento luxusní hotel má celkem 29 pokojů, suit a dvoupatrový zahradní domek s vlastním komorníkem. Všechny pokoje jsou dekorovány v koloniálním stylu s mnoha starožitnostmi. Luxusní koupelny mají dvě umyvadla, prostornou sprchu a vanu.

Velký sál, který je vstupní branou do hotelu, má úžasnou koloniální atmosféru, jsou zde typické vysoké stropy s větráky a mohutnými lustry. K dokonalé relaxaci vybízí vnitřní sezení stejně jako veranda situovaná k ulici lemované stromořadím.

Menu nabízí během dopoledne lehká jídla a občerstvení, každé odpoledne se podává čaj o páté. Jídelna je zařízena dobovým nábytkem, na bílých ubrusech jsou prostřeny starožitné stříbrné příbory.

V zahradách se nachází velký bazén, kolem něhož stojí pět odpočinkových pavilonků, jsou zde samozřejmě také lehátka umístěná ve stínu palem. U bazénu je k dispozici obsluha, nabízí se zde výběr lehkých jídel a pochutin.   Tradiční Spa centrum nabízí hydroterapeutické bazénky, sauny, masážní salonky, parní lázně a celou řadu procedur. Můžete si zde také vychutnat ajurvédu, meditovat nebo si zacvičit jógu.

www.amanresorts.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum