zpět

Amanusa

Indonésie / Bali

Člen: Aman Resorts

Luxusní resort Amanusa se nachází na jižním pobřeží ostrova Bali v oblasti Nusa Dua. Stojí na kopci a nabízí úchvatný výhled na Indický oceán. Pokud toužíte po dokonalém odpočinku v exkluzívním prostředí, je hotel Amanusa pro vás jako stvořený.

Amanusa je klidné útočiště nabízející naprosté soukromí, zároveň však v dostupné vzdálenosti od nočního života, nákupních možností a zábavy v Sanuru, Legianu nebo Seminyaku. V blízkosti se také nachází nejlepší indonéská golfová hřiště. Z letiště Denpasar je resort vzdálen asi 20 minut jízdy.

Všechny zahradní suity mají velkou dřevěnou postel s nebesy a bílou ochrannou sítí, zapuštěnou vnitřní vanu, venkovní sprchu a zahradní nádvoří s kulatým stolem pro stolování v soukromí.

Suity de luxe mají navíc výhled na oceán nebo na golfové hřiště.

Osm suit má k dispozici svůj vlastní bazén a prostornou terasu. Stejně jako ostatní suity, i tyto mají od okolí oddělené zahradní nádvoří.

Amanusa Suite má také svůj vlastní bazén a ten nejkrásnější výhled na oceán. Stejně jako v ostatních suitách je i zde venkovní terasa s pohodlným relaxačním lůžkem.

V hlavní restauraci s terasou Vám kuchaři připraví vynikající thajskou a indonéskou kuchyni. Večeře si můžete vychutnat také v italské restauraci. Ideální místo pro odpolední čaj nebo večerní drink je bar s krásným výhledem na jižní část Bali.

V resortu se nachází 30ti metrový bazén, plážový klub s devíti altánky, lehátky a restaurací, knihovna, butik s místními výrobky, dva tenisové kurty, konferenční místnosti a připojení k internetu. Můžete si dopřát masáž, bylinkovou koupel, tělový peeling, kosmetické procedury, manikúru a pedikúru.

Jak strávíte den, je jen na vás. Ať už si budete užívat panensky bílé pláže a průzračného moře nebo si zahrajete golf na blízkém mistrovském hřišti Bali Golf and Country Club, jistě strávíte na Bali nezapomenutelnou luxusní dovolenou.

www.amanresorts.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum