zpět

Amanwella

Srí Lanka

Člen: Aman Resorts

Luxusní hotel Amanwella se nachází u rybářského městečka Tangalle na jižním pobřeží Srí Lanky, hodinu letu helikoptérou z letiště v Colombu. Právě zde budete mít naprostý klid a izolaci od okolního světa.

Moderní a stylový resort stojí nad pláží mezi dvěma skalnatými výběžky.  800 metrů dlouhá pláž se zlatým pískem obklopuje celý záliv, kolem kterého je resort postaven.

Interiéry třiceti identických suit jsou zařízeny dle současných trendů v odstínech uklidňující béžové, krémové, medové a v barvě dřeva. Okna od podlahy až ke stropu se nacházejí na dvou stranách každého apartmá – první se otevírá do privátního nádvoří s bazénkem, druhý pak směřuje k terase a poskytuje výhled do otevřené krajiny.  Bazének má rozměry 6x4 m, na nádvoří je také k dispozici posezení pro privátní stolování. Posuvná okna také oddělují od obytné části luxusní koupelnu s volně stojící vanou.

V resortu je pro vás také k dispozici velký bazén, knihovna, butik, spa centrum s nabídkou masáží a kosmetických procedur s přírodními produkty, terasa a bar. Restaurace nabízí výtečnou asijskou a středomořskou kuchyni a samozřejmě široký výběr mořských plodů.

www.amanresorts.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum