zpět

Evason Ma´In Hot Springs

Jordánsko

Člen: Six Senses Resorts & Spas

Toužíte-li po luxusní dovolené v Jordánsku, pak je exkluzivní resort Evason Ma´In Hot Springs tou nejlepší volbou. Leží 264 m pod úrovní moře v dramatické krajině, je však snadno přístupný a poskytuje to nejlepší z lázeňské péče Středního Východu.  Jde o privilegovanou destinaci pro hosty toužící po naprostém klidu k relaxaci, skvělé péči a terapeutických lázeňských procedurách. Zde budete ubytování v oáze luxusu, v malém ráji na zemi uprostřed skal.

Evason Ma’In Hot Springs nabízí 94 pokojů a suit a také dvě elegantní královské suity a speciální svatební suitu umístěnou v nejvyšším patře s výhledem na vodopády v rozpětí téměř 360 stupňů. V Evason Ma’In Hot Springs je vám k dispozici široká škála služeb pro zajištění maximální individuální péče a pohostinné atmosféry.  Pokoje jsou elegantně zařízeny s použitím místních přírodních materiálů, ke kterým je zde však přistupováno velmi originálně. Také výběr barev je velmi sofistikovaný a přispívá ke zdejší nezapomenutelné atmosféře.

Pýchou hotelu je Six Senses Spa – lázeňské centrum rozkládající se přímo pod jedním z přírodních horkých vodopádů, který elegantně padá do hlavního bazénu a relaxační zóny. Procedury se zaměřují zejména na využití vody bohaté na minerály v kombinaci s asijskými a dalšími speciálními prvky, které byly vyvinuty přímo pro toto centrum.

K dispozici je dále fitness centrum, knihovna a konferenční místnosti.

Evason Ma´In Hot Springs nabízí mnoho možností stravování a nejlepší pokrmy v oblasti. Jídla se podávají v restauraci s terasou a restauraci v arabském stylu na útesu, kde můžete pozorovat nádherný západ slunce nad Mrtvým mořem. Nechybí výběr koktejlů a tapas, vinný sklep pro ochutnávky vín a sýrů, restaurace Olive umístěna v beduínském stanu, či Pool Bar s nabídkou koktejlů, lehkých snacků a zmrzliny.

www.sixsenses.com/Evason-Ma-In


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum