zpět

Kayumanis Nanjing Private Villas & Spa

Čína / Nanjing

Resort Kayumanis Nanjing má exkluzivní polohu v klidné oblasti Nanjing a je obklopen nádhernou místní flórou. Je známý pro svoje horké prameny v pohoří Tangshan, které mají revitalizační účinky na tělo i duši už po více než 1 500 let. V minulosti byly tyto prameny určeny výhradně pro čínskou královskou rodinu, dnes je může využívat každý host resortu. Vzdálenost od mezinárodního letiště Nanjing-Lukou je 45 minut.

Resort poskytuje hostům 19 pokojů a suit ve vilách. Vily nabízí absolutní komfort, prostor a především maximální soukromí. Každá vila má vlastní bazén s prostornou terasou, venkovní přírodní horký pramen, je moderně vybavena a jemně dekorována tradičními čínskými motivy.

Kayumanis Nanjing je vhodný pro klienty, kteří si chtějí vychutnat oázu klidu a harmonie. Je to také jedinečná brána k objevování duše Číny.

K dispozici je venkovní bazén, spa & wellness centrum, sauna, jacuzzi, taiči, jóga, čínská akupunktura, knihovna, vinný sklep, restaurace a bar. Okolí je vhodné pro procházky, projížďky na kolech a mnoho dalšího.

www.kayumanis.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum