zpět

Mandarin Oriental Bangkok

Thajsko

Člen: Mandarin Oriental

Mandarin Oriental Bangkok je již přes 130 let skutečnou legendou. Leží v samém srdci Bangkoku přímo u řeky Chao Phraya, 30 minut jízdy z letiště.

Každý pokoj či suita má individuální charakter. Snoubí se zde elegantní thajský styl s atraktivními moderními prvky. Pokoje jsou různých velikostí, naleznete zde i Royal Oriental Suite o rozloze téměř 300 m2.

Vynikající kuchyně a kvalitní nápoje jsou pro vás připraveny v široké nabídce v devíti restauracích a barech. Nahlédnout do tajů přípravy nejen thajských pokrmů můžete při lekcích vaření s profesionálními kuchaři.

Pokud si chcete užít prvotřídní relaxaci, nesmíte vynechat návštěvu Oriental Spa. Magazín Travel & Leisure jej zvolil za nejlepší lázeňské centrum na světě. Toto luxusní Spa nabízí dokonale klidné prostředí a širokou nabídku jedinečných procedur, které kombinují současné a starobylé postupy. Celý zážitek začíná krátkou cestou lodičkou k lázním, které jsou situovámy na opačném břehu řeky než hotel. Poté je podáván uklidňující čaj a probíhá rituál omývání nohou, po kterém následuje privátní konzultace, na jejímž základě jsou vám nabídnuty procedury vhodné právě pro vás.

Přímo v hotelu se také můžete věnovat tai-chi, pilates, józe, tenisu, squashi či joggingu. K dispozici je i moderní posilovna a bazény. Příznivcům golfu rádi zajistíme hru na některém z nedalekých golfových hřišť.

Resort je ideálním výchozím bodem k prozkoumávání kulturního a komerčního centra Thajska.

www.mandarinoriental.com/bangkok


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum