zpět

Shakti 360° Leti

Indie / Leti

360° Leti je inovativní ambiciózní projekt, který nabízí pobyt v luxusních chatách uprostřed Himálaje. Jeho odlehlost a poměrně velká vzdálenost od civilizace zaručuje maximální soukromí, relaxaci a klid. Vzdálenost od mezinárodního letiště Indira je 75 minut soukromým letadlem do Pithoragarhu a následně asi pět hodin autem.

Ubytování vás bude fascinovat – 360° Leti nabízí klientům pouze čtyři samostatné chaty pod hřebeny hor s nádhernou přírodní scenérií.

Chaty jsou ze dvou stran prosklené, a tak můžete sledovat nádherný východ a západ slunce s Himálajem v pozadí přímo z postele. Při stavění byl kladen důraz na to, aby byl celkový vzhled v dokonalém souladu s přírodou.

Chaty mají plně vybavenou koupelnu se solárním ohřevem vody, venkovní posezení s ohništěm, jídelnu propojenou s obývacím pokojem a krb.

Dále jsou vám k dispozici masáže, jóga, meditace, hodiny vaření a vynikající hotelové restaurace. Budete-li chtít, můžeme vám zajistit motorové čtyřkolky, horská kola, průvodcovskou turistiku či návštěvu hinduistického chrámu. 360° Leti je hostům k dispozici každoročně od 1. října do 1. května.

www.shaktihimalaya.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum