zpět

Soneva Kiri by Six Senses

Thajsko / Koh Kood

Člen: Six Senses Resorts & Spas

Soneva Kiri by Six Senses nabízí thajskou pohostinnost a šarm v prostředí odlehlého ostrova s panenskou tropickou přírodou. Hotel je dostupný pouze lodí, takže již cesta samotná představuje ojedinělý zážitek. Po příletu do Bangkoku budete mít jako hosté resortu k dispozici vlastní letištní salónek. Soukromá osmimístná Cessna vás poté během osmdesáti minut letu dopraví na hotelovou přistávací dráhu, odkud vás přímo na místo odveze luxusní motorový člun.

V hotelu budete uvítáni členem personálu, který vám bude osobně plně k dispozici po celou dobu pobytu. Pokud se rozhodnete pro průzkum ostrova a nebudete chtít chodit pěšky, můžete využít soukromé elektrické vozítko. Resort je šetrný k přírodě a tedy využívá solární energii.

Luxusní ubytování nabízí 29 vil a několik privátních rezidencí. Hlavním stavebním materiálem je dřevo, jehož spotřeba byla nahrazena výsadbou nových dřevin. Interiéry jsou zařízeny v neokázale designovém stylu. Naleznete zde skutečné soukromí a také dokonalé propojení s okolní krajinou. Některé vily nabízejí výhled na východ slunce, jiné na jeho západ. Nezapomenutelný výhled si můžete dopřát také ze skryté zátoky. Nejmenší vila má plochu 448 m2 a každá vila má kromě několika teras také vlastní bazén, který se svůdně vine kolem domu. Naleznete zde také Eco-suite s nulovými emisemi a soukromou pláž s tobogánem.

Hostům je dále k dispozici Six Senses Spa, dětský denní klub, knihovna, vinný sklep, venkovní kino i několik výtečných restaurací. Pro ty aktivnější je tu bohatá nabídka vodních sportů, posilovna, tenisové kurty, výlety do vnitrozemí nebo na okolní ostrovy. Nezapomenutelné zážitky můžete získat při výletech helikoptérou, letadlem či lodí.

www.sixsenses.com/Soneva-Kiri


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum