zpět

Taj Lake Palace

Indie / Udaipur

Člen: The Leading Hotels of the World

Impozantní palác postavený z mramoru se tyčí uprostřed jezera Pichola.  Už na první pohled vás upoutá svou majestátní architekturou. Klasické coupé vás přiveze z letiště až ke břehu jezera. Během plavby lodí pak budete moci obdivovat pohoří Aravalii a okolní paláce, které dotváří úchvatnou atmosféru. Po příjezdu do Taj Lake Palace budete uvítáni záplavou růžových okvětních plátků.

Ubytování v Taj Lake Palace je stejně úchvatné jako jeho exteriéry. Těšit se můžete na ručně vyřezávaný dřevěný nábytek, luxusní hedvábné textilie, mramorové sloupy a romantické pokoje, z nichž každý by mohl vyprávět svůj vlastní příběh. Samozřejmostí je nepřetržitá pokojová služba.

Gurmáni zde nebudou zklamáni - asijská, indická, současná západní a italská kuchyně jsou zde připravovány na nejvyšší úrovni. Hosté mohou využít restauraci u leknínového jezera, kde kurtizány v dávných dobách vítaly hosty u bran královského paláce, dále restauraci u bazénu a také na střeše paláce. Váš komorník pro vás může zařídit privátní stolování kdekoliv dle vašeho přání.

Jiva Spa nabízí dokonalé porozumění pro mysl, tělo a duši, jejich jednotlivé potřeby a vzájemnou provázanost. Bude obtížné zvolit mezi jedinečnými procedurami Signature, indickými terapiemi, indickou aromaterapií, peelingem, zábaly a kosmetickými službami. Pro skutečně úžasný zážitek si dopřejte Jiva Boat Spa, kdy budete ošetřováni, zatímco se plavíte po jezeře a vnímáte klid okolního prostředí.

Vplujte do purpurového západu slunce na 150 let starém slavnostním člunu. Dopřejte si procházku historickými uličkami s vlastním královským doprovodem, který vám bude servírovat kaviár a šampaňské. Dopřejte si individuálním potřebám přizpůsobené zážitky jako je Jeep Safari, jízda na horském kole nebo trekking. Navštívit můžete královskou loveckou chatu nebo podniknout výlet k pevnosti Kumbalarh. Můžete si také užít jógu na terase - to vše je možné pro vás zařídit. V tomto hotelu není nic nemožné a sny se zde stávají skutečností.

www.tajhotels.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum