zpět

The Peninsula Shanghai

Čína / Shanghai

Člen: The Peninsula Hotels

Hotel otevřený v roce 2009 nabízí tu nejvyšší míru luxusu zasazenou do do historického prostředí. Design je inspirován stylem art deco a zlatým věkem, kdy byla Shanghai proslulá jako „Paříž východu“. Z hotelu se otevírá výhled na řeku Huangpu, Pudong a zahrady bývalého britského konzulátu.

Najdete zde ubytování, které je jednoduché a elegantní, zároveň však na vás zapůsobí zdobnost a bohatost interiérů. Všechny pokoje a apartmá jsou vybaveny plazmovou televizí, kávovarem Nespresso, vstupem pro iPod, WiFi, pracovním stolem s faxem, barevnou tiskárnou, telefonem, scannerem a nastavitelným osvětlením. Pokoje disponují luxusní mramorovou koupelnou, prostornou šatnou, sofa, trezorem a minibarem.

Spa centrum ESPA v neoklasickém dekoru má k dispozici sedm spa salonků, 2 VIP suity, parní lázeň, saunu, ledovou fontánu a sprchy. Dále v hotelu najdete 25 m dlouhý vyhřívaný vnitřní bazén s Art Deco krbem a prosklenými dveřmi vedoucími na terasu. K vybavení patří také moderní posilovna.

Samozřejmostí je několik restaurací a barů nabízejících skvělou evropskou a kantonskou kuchyni a krásný výhled na město a řeku. Neměli byste vynechat restauraci Yi Long Court, oceněnou Michelinskou hvězdou. Jistě vás nadchne také odpolední čaj podávaný v lobby nebo návštěva Compass baru s živou hudbou.

The Peninsula Shanghai se nachází jen krátkou cestu vozem od finanční oblasti a je také rájem pro milovníky nakupování. V hotelu je 25 obchodů světových značek. Můžete využít také zdejší exkluzivní kadeřnický salon. Samotný hotel stojí jen pár minut od známé nákupní čtvrti Nanjing Lu.

www.peninsula.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum