zpět

Villa Babar

Indonésie / Bali

Pokud hledáte luxusní a zároveň privátní ubytování na Bali až pro 14 hostů, vila Villa Babar přímo na pláži v nádherné lokalitě, v soukromí a s kvalitními službami je ideální. Je vzdálena 90 minut jízdy od mezinárodního letiště. Resort má i vlastní přistávací plochu pro vrtulník.

Velkolepá šestiložnicová Villa Babar stojí vedle opuštěné pláže na západním pobřeží Bali s úchvatným 360stupňovým výhledem na hory a Indický oceán.  Pokud se rozhodnete pro pobyt v tomto exkluzivním domě, zažijete Bali ve formě dokonalé elegance, krásy a luxusu.

Do vily vstoupíte přes impozantní společný obývací pokoj, který je otevřen do zahrady s bazénem a výhledem k oceánu. Vaše smysly budou obklopeny čistotou a duchem nadčasovosti mimořádné krajiny.

Dvoupatrová vila je charakteristická bílými kamennými zdmi a smetanovou dlažbou. Styl je moderní a minimalistický, je zde chytře smíchána důmyslná elegance s místní atmosférou. Interiéry nenápadně využívají přírodních materiálů, látek a barev.

K dispozici je biliár, knihovna, výběr CD a DVD, malé kino, masáže, vinný sklep, internetové připojení a z aktivit horská kola, treking, golf, surfování nebo jízda na koni.

www.balivillababar.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum