zpět

Yas Viceroy

Abu Dhabi

Člen: Viceroy Hotels&Resorts

Objevte nové ohromující místo v Abu Dhabi. Luxusní hotel Yas Viceroy vás zaujme svým unikátním designem a polohou. Stojí částečně na pevnině a částečně nad vodou s vyhlídkou na přístav jachet (Yas Marina) a okruh, kde se pořádají závody Formule 1 (Yas Marina Circuit). Vzdálenost z letiště je jen 10 minut jízdy a z centra 15 minut jízdy.

K dispozici je 499 prostorných pokojů a suit v moderním designu, který ladí s hypermoderní architekturou hotelu. Vše umocňuje náladové osvětlení a vybavení nejnovější technologií.  V pokojích je LCD TV, klimatizace, WiFi, minibar, trezor.

7 hotelových restaurací dává možnost ochutnat speciality ze všech konců světa, včetně rybích specialit, místní, asijské, japonské, středomořské nebo italské kuchyně. Ve Starlite se nechte unášet měnícími se barvami jeho baldachýnu při západu slunce nebo ochutnejte exotické koktejly v baru Rush.

Luxusní Spa&Wellness Yas Viceroy Abu Dhabi, ESPA, nabízí širokou nabídku relaxačních procedur na vysoké úrovni, k dispozici je také fitness a 2 bazény na střeše hotelu. V docházkové vzdálenosti od hotelu je 18 jamkové golfové hřiště, Yas Marina Circuit a zábavní parky Ferrari World Abu Dhabi a Yas Waterworld.

www.viceroyhotelsandresorts.com/abudhabi


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum