zpět

Blanket Bay

Nový Zéland

Člen: Small Luxury Hotels of the World

Lodge Blanket Bay je známá jako jedna z nejlepších na Novém Zélandu a současně odlišná od ostatních. Nikde jinde nenajdete tak širokou nabídku aktivit a zároveň možností odpočinku k obnovení jak fyzické, tak duševní kondice vašeho těla.

Vybrat si můžete od muškaření, pěší turistiky, vodní plavby, jízdy na koni, heliskiingu, canoyingu po pěší turistiku po vinných stezkách v národních parcích, to vše v těsné blízkosti Blanket Bay. Není divu, že média jako Conde Nast Traveler, National Geographic, Discovery Channel a další označují Blanket Bay jako jednu z nejlepších luxusních lodgí světa.

Ubytování v Blanket Bay nabízí pět intimních pokojů, tři velkoryse vybavené suity a čtyři chaletové suity. Všechny jsou luxusně vybaveny. Jsou použity přírodní materiály, které ladí s okolním prostředím. Všechny pokoje v domě jsou umístěny tak, aby si klienti plně vychutnali nádherné výhledy na jezero a hory. Pokoje mají vlastní balkon nebo terasu, suity i kamenný krb.

Ubytování odráží koloniální architekturu typickou pro Nový Zéland. Hlavní lodge byla vystavěna z břidlicového kamene a dřevěných trámů. Všechny pokoje jsou vybaveny televizory, vysokorychlostním připojením k internetu a DVD přehrávačem.

Blanket Bay má přísně nekuřáckou politiku. Kouření není povoleno ani uvnitř chaty, ani na pokojích.

www.blanketbay.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum