zpět

Qualia, Great Barrier Reef

Austrálie

Úchvatná nádhera Velkého bariérového útesu, nejkrásnější korálové útesy i mistrovská golfová hřiště – to jsou jedny z mnoha důvodů, proč je Hamilton Island jedním z nejlepších míst pro nezapomenutelnou luxusní dovolenou.

Boutique resort Qualia leží na severním výběžku Hamilton Islandu a patří k nejkrásnějším místům celé Austrálie.

Resort nabízí 60 suit, které jsou situovány směrem k moři a obklopeny tropickou buší. Z materiálů převažuje dřevo, kámen a sklo.

Suity mají koupelnu s vanou a sprchou, kuchyňku, minibar, telefon, internet, iPod vstup, CD/DVD přehrávač, TV s plochou obrazovkou, trezor a klimatizaci.

Leeward Pavilions s 90 m2 mají ložnici s odpočinkovou lounge a privátní terasu s lehátky. Jsou orientovány na jihozápad.

Windward Pavilions se 120 m2 mají od ložnice oddělený obývací pokoj a terasu s bazénem, jsou orientovány na západ.

Beach House s 240 m2 je orientován na sever, má dvě ložnice, prostornou jídelnu, obývací pokoj a velký bazén s terasou.

V resortu můžete využít knihovnu, soukromou jídelnu, dvě skvělé restaurace, bazény s barovým servisem, posilovnu, nebo spa centrum s výběrem masáží a anti-stress, anti-aging a detoxikačních procedur. Velmi příjemné jsou masáže horkými kameny, jejichž stáří je 300 milionů let. Ze sportovních aktivit resort nabízí tenis, squash, nebo jógu.

Hamilton Island láká příznivce potápění a šnorchlování z celého světa. Můžete si samozřejmě udělat i výlet lodí. Golfisté ocení Hamilton Island Golf Course, jediné mistrovské golfové hřiště Austrálie, které je vzdáleno pouze několik minut lodí nebo helikoptérou.

Resort neakceptuje děti do 16ti let.

www.qualia.com.au


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum