zpět

Wolgan Valley Resort & Spa

Austrálie / Nový Jižní Wales

Člen: Emirates, The Leading Hotels of the world

Úchvatná usedlost v údolí Wolgan Valley leží 190 kilometrů od Sydney, tři hodiny jízdy nebo 45 minut helikoptérou. Údolí je asi 26 kilometrů dlouhé a jeho šířka kolísá od sedmi po pouhý jeden kilometr na jeho okraji, kde je přerušeno řekou Wolgan. Téměř kolmé okolní útesy ostře kontrastují s jemnou křivkou údolí.

Wolgan Valley Resort & Spa je vklenutý mezi dva národní parky – Wollemi a Gardens of Stone, uprostřed přírodní rezervace o rozloze 4 000 akrů v oblasti Blue Mountains. Odlehlý resort je perfektně zasazen do okolního prostředí. Byl navržen tak, aby připomínal tradiční australskou venkovskou usedlost.

Resort byl otevřen v roce 2009 a pro hosty má připraveno 40 suit s obytnou plochou od 83 do 245 metrů čtverečních. Všechny suity mají na soukromé terase vlastní bazének, krb, vstup na zahradu, klimatizaci, šatnu a trezor.

Suity jsou vybaveny nejnovější technologií včetně vysokorychlostního internetového připojení a bezdrátového připojení, LCD televizí, DVD přehrávačem a sound systémem, iPod stanicí a dalekohledem. Každá suita má k dispozici také dvě horská kola.

Zkušení místní průvodci nabízí hostům resortu širokou škálu ekologických a environmentálních aktivit, které ukazují úžasnou krajinu a její život. Hlavním cílem je ochrana přírody, mimo jiné se zde pěstují například tisíce původních stromů.

Resort má restauraci, bar, lounge, konferenční místnost, otevřené ohniště, dva tenisové kurty, fitness centrum, společný venkovní bazén, spa centrum s širokou nabídkou relaxačních a léčivých procedur, saunu, parní lázeň.

Aktivity v okolí: procházky přírodou, jízda na koních, horská kola, wildlife safari, spolupráce na ochraně přírody, možnost rybaření a ochutnávek vína v okolí, v blízkosti několik golfových hřišť.

www.wolganvalley.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum