zpět

ABaC

Španělsko / Barcelona

Člen: Small Luxury Hotels of the World

Hotel je tvořen spojením dvou budov situovaných uprostřed zahrad. Zrenovovaná historická budova je stará více než sto let a byla zařazena na oficiální seznam památek sestavený radnicí města Barcelona. Tato někdejší privátní rezidence a také sídlo amerického konzulátu je dnes exkluzivním a elegantním boutique hotelem. Nachází se na začátku třídy Avenida del Tibidado.

Hotel nabízí 15 luxusních pokojů a apartmá, včetně střešního, které uspokojí i nejnáročnější klientelu. Všechny pokoje jsou zařízeny ve vytříbeném moderním stylu, jsou dokonale odhlučněné a perfektně technicky vybavené pro zajištění maximálního pohodlí hostů.  Nábytek i veškeré doplňky pocházejí od předních světových tvůrců. Důležitou součástí každého pokoje je luxusní koupelna v neutrální barvě vybavená vířivkou a dešťovou sprchou. Na uvítanou jsou zde pro hosty připraveny kosmetické přípravky Hermes.

Hotelové spa centrum nabízí širokou škálu procedur, které jsou vždy uzpůsobeny dle individuálních potřeb hostů. Pro dokonalou relaxaci zde nechybí ani prostorné jacuzzi s lůžky umístěnými pod vodou nebo hammam.

Šéfkuchař Jordi Cruz se svým týmem mladých profesionálů vytvořil kreativní kuchyni se skvělými technologiemi, ve které se snoubí kreativita s tradicí.  Hotel ABaC je držitelem dvou hvězdiček Michelin. Pokrmy jsou servírovány na elegantním porcelánu Versace a doplněny vhodně vybraným vínem.  V přízemí hotelu je k dispozici lounge bar, vhodný také pro pořádání večírků a obchodních i soukromých schůzek.

www.abacbarcelona.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum