zpět

tip: Alpenroyal

Itálie / Val Gardena

Člen: The Leadings Hotels of the World

Královské zážitky – navždy. To je filozofie hotelu Alpenroyal v Selva Alta Val Gardena, který byl vybudován a postupně rozšiřován v posledních 50 letech.

Všichni hosté cítí  všude  jedinečnou atmosféru - v různých  prostorách hotelu, v restauracích, ale především v hotelových pokojích a apartmá -  dřevěné podlahy, teplé koberce, luxusní tkaniny a měkké přikrývky. Všechny pokoje mají nádherný výhled na hotelový areál  a na Dolomity.

Výjímečnost oázy welness v tomto hotelu je zřejmá na první pohled, jakmile přejdete práh tohoto   15,000m2 areálu –  užijte si relaxačních  saun nebo kosmetických procedur založených  na produktech Marie Galland.

Gastronomie tohoto 5-hvězdičkového hotelu Alpneroyal upoutává pozornost specializovaného tisku již po mnoho let. Novinkou roku 2012 je první Michellinská hvězda.  Šéfkuchař  používá alpské byliny a rostliny, středomořské a indické přísady i plody moře k přípravě těch nejjemnějších filetů, čímž vytváří  ty nejrafinovanější  chutné pokrmy, které uspokojí chuťové buňky i duši.

www.alpenroyal.com/en/Default.asp


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum